Informacja

Informujemy, że 14 czerwca (piątek) filia nr 3 będzie nieczynna.

Przepraszamy za utrudnienia

 

Dzień Dziecka na Stacji Biblioteka

31 maja na Stacji Biblioteka z okazji Dnia Dziecka oraz otwarcia biblioteki na ul. Uchańskiej  2, świętowały dzieci z Przedszkola nr 3 oraz dzieci z pobliskiego osiedla.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka na Stacji Biblioteka

Uwaga dzieci!
Już w najbliższy piątek 31 maja 2019 r. zapraszam na Stację Biblioteka.  
Jak to na stacji specjalnie na spotkanie z Wami o godz. 13.00 przyjedzie pracownik dawnej kolei wąskotorowej i obecnie kierownik pociągu PKP Intercity pan Leszek Mormon. Po spotkaniu przyjdzie kolej na basen z piłkami, malowanie buziek, malowanie widoków z okna pociągu, budowanie drewnianej kolejki.
Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Biblioteka filia nr 3 - nowe miejsce, nowa nazwa, nowy wystrój. 30 dni uchwycone w kadrze zmian.

Pudła, pudełka kosze.
Od 26 kwietnia biblioteka jest już przygotowana na przeprowadzkę pod nowy adres czyli na ulicę Uchańską 2 (w miejsce po byłym sklepie piekarni).

Czytaj więcej...

"Mała książka - wielki człowiek" wciąż trwa

Pięknie ilustrowana książeczka oraz pierwsze sówki trafiły już na kartę nowych małych czytelników. Przypominamy, że trwa akcja "Mała książka - wielki człowiek", czyli wyprawka czytelnicza dla dzieci urodzonych w 2016 roku. Zapraszamy do zabawy w czytanie, a przy tym do zbierania kolejnych sówek.

Czytaj więcej...

Deszczowe opowieści z Franklinem i Elmerem

Kiedy jest burza to chmurowe olbrzymy biją w bębny oraz zapalają i gaszą w swoim domu światło. Tak przyjaciele Franklina tłumaczyli bojącemu się burzy koledze.

Czytaj więcej...

Wiosenne nowości książkowe

"Umorzenie" Remigiusza Mroza, "Kurier z Warszawy Jan Nowak Jeziorański", "Złota klatka" Camilli Lackberg po te i inne nowości zapraszamy do biblioteki filii nr 3, która od 6 maja ma nową siedzibę prz ul. Uchańskiej 2.

Czytaj więcej...

Amnestia w bibliotece

Drodzy Czytelnicy!

Jeszcze nie przeprowadzka a już się dzieje.

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 "Misie" miały okazję na poznanie niesamowitych książek i ich bohaterów.

Czytaj więcej...