Informacja - biblioteka nieczynna

Informujemy, że w piątek 19.04.2019 biblioteka będzie nieczynna.

Jeszcze nie przeprowadzka a już się dzieje.

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 "Misie" miały okazję na poznanie niesamowitych książek i ich bohaterów.

Czytaj więcej...

PRZEPROWADZKA

W Dzień Kobiet z książkami i o książkach!

Fotorelacja z zajęć ze starszakami z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Hrubieszowie, które odbyły się 8 marca 2019r. 

Czytaj więcej...

Czy nietypowa przyjaźń jest możliwa?

Po wysłuchaniu ciepłej i pełnej magii opowieści o niezwykłej przyjaźni, zastanawialiśmy się, co ciekawego można znaleźć w książkach, kto sporządza ilustracje oraz jak działa nasza wyobraźnia, kiedy czytamy. 

Czytaj więcej...

Nudy na pudy , czyli ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii nr 3

Zajęcia odbywały się w dniach 11-15.02.2019r. W programie ferii odbyły się zajęcia animacyjno -czytelnicze, rozmowy o ulubionych książkach zabawy ruchowe, m.in. balonowe zagadki, słodkie niespodzianki, wyścigi ze związanymi nogami, rzut kapslem do celu, znajdź książkę, która…, gra w gumę, czy też gry planszowe.

Czytaj więcej...

Wesoły Ryjek i zima

"Dziś dowiedziałem się, że nawet jeśli wszystko wydaje się krzywe i łyse, to na koniec może okazać się co innego. I że czasem w odnalezieniu się czegoś może pomóc zgubienie się kogoś". Wesoły Ryjek i zima. Fotorelacja z zajęć w grupie maluchów w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie.

Czytaj więcej...

Nowości książkowe

Zapraszamy po nowości-pachnące prawie, jak świąteczne pierniczki!

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Misia

Tegoroczny Dzień Misia obchodziliśmy z zerówką ze SP nr 3 w Hrubieszowie. Misie czuły się fantastycznie będąc w centrum uwagi. Poćwiczyły z dziećmi skakanie, kręcenie i pląsy, układały, kleiły, etc. Razem z młodymi opiekunami wysłuchały opowiadań o ich bracie Uszatku. Niektóre z nich, te białe czy różowe swoją puchatą łapką łapały się za głowę ze zdziwienia, kiedy słuchały historii swojego pochodzenia ;) Pewnie pierwszy raz były z dziećmi w takim wielkim gmachu, jakim jest szkoła. Ciekawe czy mogły zasnąć po wesołym świętowaniu?

Czytaj więcej...

Nowe książki

MBP Filia nr 3 Zapraszamy wszystkich fanów Kici Koci i Basi po nowe książki (dla dorosłych coś świeżego też można znaleźć) 

 

Czytaj więcej...