Polskie książki dla biblioteki w Nowowołyńsku - zbiórka przedłużona

Zbiórka książek dla biblioteki w Nowowołyńsku została przedłużona do końca sierpnia!

 Gromadzimy literaturę polską dla dorosłych, przewodniki po polskich miastach, książki dla dzieci i młodzieży. Prosimy o książki wydane w ciągu ostatnich lat, w dobrym stanie.

 

Hece w bibliotece, część druga

Czytaj więcej...

Hece w bibliotece

Pierwsza część zajęć za nami. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zadowoleniem wykonywały swoje prace. Podczas zajęć rozwijały sprawność manualną, pomysłowość i kreatywność oraz sprawność ruchową. Nie zabrakło zaciętej rywalizacji i pracy zespołowej. Wszystkie gry i zabawy odbywały się w bardzo wesołej atmosferze.

Czytaj więcej...

Hece w bibliotece

Zapraszamy na spotkanie ze Stanisławem Srokowskim

Do biblioteki można przyjść zawsze!

Po raz pierwszy, ale nie ostatni, odwiedziła nas grupa chłopców ze Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych, by spędzić trochę czasu wśród książek. Dziękujemy wychowawczyniom za ten świetny pomysł. Do zobaczenia wkrótce!

Czytaj więcej...

VIII MARATON GŁOŚNEGO CZYTANIA ZWIERZ się nam... - za nami!

Uroczystego otwarcia VIII Maratonu Głośnego Czytania "ZWIERZ się nam..." dokonała pani Burmistrz Marta Majewska oraz dyrektor MBP Halina Kurek. Otwarcie było wyjątkowe, gdyż zaproszonym na tę chwilę zasłużonym czytelnikom biblioteki wręczono listy gratulacyjne i słodkie upominki, czym wyrażono ogromne uznanie dla czytelniczych osiągnięć.

Czytaj więcej...

VIII MARATON GŁOŚNEGO CZYTANIA ZWIERZ się nam ...

Miłe odwiedziny uczniów klasy IVa

Każde spotkanie w naszej bibliotece z młodymi ludźmi jest nadzieją na poznanie nowych czytelników i okazją do zaszczepienia w nich ciekawości i miłości do książek. Uczniowie klasy IVa Szkoły Podstawowej nr 3, którzy wraz z Panią nauczycielką języka polskiego odwiedzili nas, by poznać tajniki pracy oraz ofertę biblioteki, obiecali częściej tu zaglądać.

Czytaj więcej...

PIKNIK SENIORÓW