16 czerwca odbyły się ostatnie w tym semestrze zajęcia z gimnastyki umysłu w ramach HUTW.

Przy aromatycznej kawie, herbacie i pysznych ciasteczkach był czas na rozmowy, wspomnienia oraz podsumowanie wspólnie spędzonych miesięcy.

To był piękny czas pełen ciekawych tematów, zagadek, ćwiczeń pamięci, twórczych historii i wielu inspirujących spotkań.

Nasze Studentki po raz kolejny udowodniły, że ciekawość świata, chęć nauki i rozwijania swoich pasji nie mają wieku.

Dziękuję za każdą rozmowę, uśmiech, aktywność i niezwykłą atmosferę, którą wspólnie tworzyłyśmy podczas zajęć.

Dziś zamknęłyśmy kolejny rozdział, ale już jesienią spotkamy się ponownie w tym samym wspaniałym gronie, aby dalej ćwiczyć umysł, poznawać nowe rzeczy i spędzać razem wartościowy czas.


opublikowano: