Wszystkie osoby, które wzięły udział w „Biegu po bibliotekach” i zebrały wszystkie pieczątki na swoich obiegówkach otrzymały upominki. Zabawę zorganizowano w ramach „Stulecia idą w parze – 100 lat hrubieszowskiego sportu i biblioteki”.





Wszystkie osoby, które wzięły udział w „Biegu po bibliotekach” i zebrały wszystkie pieczątki na swoich obiegówkach otrzymały upominki. Zabawę zorganizowano w ramach „Stulecia idą w parze – 100 lat hrubieszowskiego sportu i biblioteki”.




opublikowano: