25 sierpnia uczestnicy wakacyjnych zajęć wybrali się na wyjątkową wizytę do Komendy Policji w Hrubieszowie.
Dzięki uprzejmości funkcjonariuszy, a szczególnie techników kryminalistyki, dzieci mogły poznać tajniki ich pracy.
Dowiedzieliśmy się, jak zbiera się dowody na miejscu przestępstwa, jakie ślady zostawiamy i jak można je zabezpieczyć.
Było dużo ciekawostek, praktycznych pokazów i… odrobina dreszczyku emocji!
To była fascynująca lekcja nie tylko o kryminalistyce, ale też o odpowiedzialności i bezpieczeństwie








