Klub Fanatyków Mang wita wakacje

3 lipca powitaliśmy wakacje organizując piknik. Klubowicze przygotowali na tę okazję mnóstwo przysmaków. W powietrzu czuć powiew czekających nas wspaniałych letnich dni.


opublikowano: