Mali Detektywi w Filii nr 4

29 sierpnia odbyły się ostatnie zajęcia Małych Detektywów w bibliotece!

Wspólnie stworzyliśmy portrety ściganych osób i zgadywaliśmy, kto kryje się za rysunkiem.

Bawiliśmy się w łapanie przestępców z pomocą chusty Klanzy, a do tego nie zabrakło wielu innych radosnych i pełnych śmiechu zabaw.

Największą niespodziankę sprawiła nam mama Hani, która przyniosła przepyszne czekoladowe muffinki – idealny detektywistyczny poczęstunek na zakończenie wakacji.

Na pamiątkę każdy z nas otrzymał własnoręcznie zrobioną przypinkę – teraz każdy Mały Detektyw ma swój wyjątkowy znak rozpoznawczy!


opublikowano: