15 września na naszych zajęciach plastycznych zrobiło się prawdziwie jesiennie!
Dzieci stworzyły wyjątkowe prace z efektem deszczu – każda inna, każda piękna i pełna jesiennego klimatu.
Wśród prac znalazły się m.in. kubek z ciepłym kakao, kot wygrzewający się przy kominku, ludzie spacerujący w deszczu oraz oczywiście nie mogło zabraknąć dyni.




