Wrzesień to nie tylko powrót do szkoły, ale także powrót do regularnych spotkań w Klubie Fanatyków Mang. Na pierwsze powakacyjne spotkanie, które odbyło się 18 września nasi koledzy Filip Grabowski i Robert Dętka z nieocenioną pomocą Darii Fabrowskiej przygotowali dla nas autorską mangową wersję gry w „Czółko”. Dziękujemy za pomysł i realizację.
Nie zabrakło również spraw organizacyjnych. Jesteśmy pełni werwy i pomysłów na dalsze działania. Następne spotkanie 9 października.










