Wernisaż Mariusza Tomczuka za nami!
W piątek, 26 września, w naszej bibliotece odbył się wernisaż wystawy Mariusza Tomczuka. Był to wyjątkowy wieczór pełen sztuki, rozmów i spotkań w klimacie fotografii, która zatrzymuje to, co ulotne i ważne.
Serdecznie dziękujemy artyście za podzielenie się swoją twórczością, a wszystkim gościom – za obecność i wspólne przeżywanie tego wydarzenia.
Wystawę można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Hrubieszowskim Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chateau jeszcze przez najbliższy tydzień.
Zapraszamy!
Marta Majewska – Burmistrz Miasta Hrubieszowa












