STARTUJEMY Z AKCJĄ „CZYTAM NA 7”!
Drodzy Pierwszoklasiści!
Od 1 października zapraszamy Was do naszej biblioteki wraz z opiekunem, by rozpocząć niezwykłą przygodę z książkami.
Na czym polega zabawa?
przez 7 miesięcy wypożyczacie książki,
za każdą wizytę i przeczytaną książkę zbieracie naklejki,
a za komplet naklejek otrzymacie nagrodę – zaproszenie na wyjątkowe spotkanie autorskie!
To doskonała okazja, aby polubić czytanie i odkryć, jak fascynujący może być świat książek.
Przygoda zaczyna się 1 października – przyjdź z opiekunem, wypożycz swoją pierwszą książkę i kartę na naklejki!


