„Hrubieszów dzielimy się wspomnieniami” w Lawendowej Filii

21 października zajęcia dla studentów Hrubieszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku były prawdziwą podróżą w przeszłość.

Tematem spotkania były stare fotografie z zasobu CATL, wspólnie obejrzeliśmy aż 80 zdjęć przedstawiających Hrubieszów sprzed lat.

Każda fotografia stała się pretekstem do wspomnień, wzruszeń i pięknych opowieści.

Dzięki temu spotkaniu nie tylko odkryliśmy na nowo historię naszego miasta, ale też podzieliliśmy się osobistymi historiami.

Zajęcia spotkały się z ogromnym entuzjazmem i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli wspólnie cofnąć się w czasie i odkrywać nasze lokalne dziedzictwo.


opublikowano: