21 października zajęcia dla studentów Hrubieszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku były prawdziwą podróżą w przeszłość.
Tematem spotkania były stare fotografie z zasobu CATL, wspólnie obejrzeliśmy aż 80 zdjęć przedstawiających Hrubieszów sprzed lat.
Każda fotografia stała się pretekstem do wspomnień, wzruszeń i pięknych opowieści.
Dzięki temu spotkaniu nie tylko odkryliśmy na nowo historię naszego miasta, ale też podzieliliśmy się osobistymi historiami.
Zajęcia spotkały się z ogromnym entuzjazmem i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli wspólnie cofnąć się w czasie i odkrywać nasze lokalne dziedzictwo.



