Wtorkowe spotkanie Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku upłynęło w atmosferze zapachu, koloru i kreatywności. Wśród fioletowych odcieni i aromatu lawendy uczestnicy trenowali pamięć oraz wyobraźnię, tworząc własne „lawendowe historie” i mierząc się z pachnącymi łamigłówkami. Było twórczo, inspirująco i niezwykle relaksująco – tak, jak lubimy najbardziej!








