Zabawa w teatr i improwizacja z nagłym zrotem akcji to właśnie „Podmianka”. Tak spędziliśmy ostatnie spotkanie Klubu Fanatyków Mang – 6 listopada 2025 roku. Dopełnieniem wspólnej zabawy było odgadywanie quizów ze znajomości anime oraz pochodzących z nich piosenek. W roli prowadzących spotkanie wystąpiły Laura Węgorek i Ala Rudek. Dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie zabawy.










