Zapraszamy na listopadowe spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”, na którym przejrzymy kolorowe fotografie z zasobu archiwum. Jest ich już całkiem sporo i tworzą już naszą lokalną historię.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 listopada w godz. 13.30-15.00.


opublikowano: