14 listopada 2025r. mieliśmy przyjemność gościć Pana Jana Zderkiewicza, pasjonata podróży rowerowych i miłośnika aktywnego stylu życia.
Podczas spotkania opowiadał o swoich rowerowych przygodach, fascynujących trasach, które przemierzył, oraz o tym, jak pasja do kolarstwa pozwala poznawać świat w zupełnie wyjątkowy sposób. Inspirujące były również jego refleksje o podróżowaniu, odkrywaniu nowych miejsc i czerpaniu radości z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.
Dziękujemy Panu Janowi za wspaniałe spotkanie, pełne energii, inspiracji i pozytywnej motywacji do działania!












