Zapraszamy na grudniowe spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”

Zima, zabawy choinkowe, tradycje Bożego Narodzenia, karnawał, kuligi i zabawa śnieżkami… na najbliższym spotkaniu będziemy wspominać jak to dawniej bywało.

Zapraszamy na grudniowe spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”, które odbędzie się w poniedziałek 8 grudnia w godz. 13.30 – 15.00.


opublikowano: