Z radością podsumowujemy udział naszej placówki w ogólnopolskich obchodach Tygodnia Biblioterapii, które miały miejsce w dniach 14 – 21 listopada 2025 roku.
Włączając się w tę ważną inicjatywę, zorganizowaliśmy warsztaty, których celem było ukazanie terapeutycznej i wspierającej roli książki oraz czytania. Z entuzjazmem realizowaliśmy program, wierząc w to, jak wielką wartość niesie za sobą biblioterapia.
Dziękujemy naszym małym uczestnikom za zaangażowanie i pozytywny odbiór. Już teraz wiemy, że lubimy takie akcje i z chęcią będziemy je kontynuować!
Na dowód naszego aktywnego udziału, otrzymaliśmy Dyplom Udziału.
Składamy serdeczne podziękowania Polskiemu Towarzystwu Biblioterapeutycznemu za zainicjowanie i profesjonalne koordynowanie tej wspaniałej akcji. Państwa praca ma nieocenioną wartość w promowaniu biblioterapii w Polsce.
Zachęcamy do śledzenia naszych kolejnych wydarzeń!

