Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami o prawdziwych zimach, śnieżnych zaspach, uroku przedwojennych kartek świątecznych, o choinkach, Mikołajach, tradycjach bożonarodzeniowych i karnawałowych. Mogliśmy przejrzeć wiele ziomych i świątecznych fotografii, kart pocztowych pięknie i ciekawie iustrowanych oraz wysłuchać fragmentów nagrań z Józefą Kuźmińską i Januszem Jędrzejewskim.
Dziękujemy za przemiłe wspominanie. Uczestnicy wyszli ze spotkania z przepisem na karpia po żydowsku i pomysłem, by nie rezygnować z wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych i wysyłać je nawet do osób z młodego pokolenia.








