Zapraszamy na styczniowe spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”

W tym roku mija równo sto lat od stworzenia Polskiej Deklaracji o Podziwie i Przyjaźni dla Stanów Zjednoczonych, która będzie przedmiotem najbliższego spotkania z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”. Będzie to daleka podróż za ocean, by spotkać swoich rodaków i Hrubieszów z lat 20. XX wieku.

Zapraszamy w poniedziałek w godz. 13.30-15.00.


opublikowano: