21 stycznia 2026r. rozpoczęliśmy cykl zajęć fotograficznych, które będą odbywać się co dwa tygodnie. To było inspirujące spotkanie pełne rozmów, wymiany myśli i pierwszych fotograficznych odkryć.
Podczas zajęć poruszyliśmy m.in. takie tematy jak:
• kim jest fotografik
• po co robimy zdjęcia
• aparat czy telefon – co ma znaczenie?
• jak patrzeć, żeby naprawdę zobaczyć
• dlaczego nie ma złych zdjęć
• oraz myśl, że warto patrzeć oczyma, a fotografować sercem
To dopiero początek. Przed nami jeszcze wiele ciekawych rozmów i praktycznych ćwiczeń.
Prowadzący Edyta Obszańska i Tomasz Czerwonka zapraszają na kolejne spotkanie 4 lutego 2026r.
Do zobaczenia na następnych zajęciach!








