Zajęcia z fotografii Hrubieszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

21 stycznia 2026r. rozpoczęliśmy cykl zajęć fotograficznych, które będą odbywać się co dwa tygodnie. To było inspirujące spotkanie pełne rozmów, wymiany myśli i pierwszych fotograficznych odkryć.

Podczas zajęć poruszyliśmy m.in. takie tematy jak:

• kim jest fotografik

• po co robimy zdjęcia

• aparat czy telefon – co ma znaczenie?

• jak patrzeć, żeby naprawdę zobaczyć

• dlaczego nie ma złych zdjęć

• oraz myśl, że warto patrzeć oczyma, a fotografować sercem

To dopiero początek. Przed nami jeszcze wiele ciekawych rozmów i praktycznych ćwiczeń.

Prowadzący Edyta Obszańska i Tomasz Czerwonka zapraszają na kolejne spotkanie 4 lutego 2026r.

Do zobaczenia na następnych zajęciach!


opublikowano: