3 lutego odbyły się zajęcia ze studentami HUTW pod znakiem zimy.
Choć za oknem chłodno, w sali było naprawdę gorąco od wspomnień i emocji.
Była burza mózgów, turlanie zimowych opowieści i sporo radości podczas zabaw z koordynacją wzrokowo-ruchową.
Wspomnienia – nawet te zimowe – potrafią pięknie rozgrzać serce ![]()










