Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami… o szkole – zapraszamy na spotkanie

Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami… z młodzieżą o szkole.

Z okazji zimowych ferii zapraszamy na spotkanie z dawną i obecną szkołą. Przeglądając fotografie z CATLu będziemy szukać wspomień ze szkolnej ławy i wspólnych elementów ze szkołą współczesną. Zapraszamy 23 lutego o godz. 13.30.


opublikowano: