Ferie na walizkach w Lawendowej Filii dzień 4

W czwartek ponownie wyruszyliśmy w geograficzną wyprawę i rozwiązaliśmy aż 20 zagadek. Rywalizacja odbywała się w dwóch drużynach, więc emocji nie brakowało!

Było dużo śmiechu, współpracy i zdrowej konkurencji. Nie zabrakło też zabaw ruchowych, które pozwoliły rozładować energię i jeszcze bardziej zintegrować uczestników.

Ogromnym powodzeniem cieszyło się nasze biuro paszportowe. Dziewczynki z pełnym zaangażowaniem wcielały się w swoje role i wstawiały pieczątki za zaliczone konkurencje — każdy mógł poczuć się jak prawdziwy podróżnik zdobywający kolejne kraje.

To był kolejny dzień pełen radości, ruchu i wspólnej zabawy.


opublikowano: