Koło Fortuny z Klubem Fanatyków Mang

Podczas spotkania Klubu Fanatyków Mang 5 marca 2026 r. cztery drużyny zmierzyły się w zabawie inspirowanej teleturniejem Koło Fortuny, którą przygotowali nasi klubowicze: Sebastian Koszerny i Emilka Hartanowicz. Gratulujemy zwycięskiej drużynie „Chainsaw Man”!
Pytania z różnych kategorii, także naszych ulubionych związanych z mangą i anme nie były łatwe i jak wiadomo „fortuna kołem się toczy”, więc czasami to pomyślny los decydował o powodzeniu danej drużyny, lecz miło spędzony czas jest dla nas najważniejszy.
Dziękujemy Sebastianowi i Emilce za pracę włożoną w przygotowanie spotkania.


opublikowano: