
Hrubieszowskie pocztówki, widokówki, karty pocztowe…
Na marcowym spotkaniu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami” obejrzymy większość pocztówek, znajdujących się w zasobie archiwum, czarno-białe i kolorowe, puste i wypełnione pozdrowieniami i pytaniami co słychać. Powspominamy czasy sprzed smsów.
Zapraszamy w poniedziałek 23 marca o godz. 13.30.

