Wiosna, ach to Ty w Lawendowej Filii

17 marca odbyło się spotkanie w ramach HUTW. Tematem była oczywiście wiosna, a wraz z nią mnóstwo różnorodnych zadań. Ćwiczyłyśmy także koordynację wzrokowo-ruchową. Na podane hasła, takie jak deszcz, słońce czy tęcza, trzeba było szybko zareagować i pokazać je za pomocą rąk — było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Nie zabrakło również kalambury, które wywołały wiele uśmiechu i radości.


opublikowano: