Zapraszamy na kwietniowe spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”

Kwiecień-plecień, bo przeplata…


…a podczas kwietniowego spotkania z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami” poprzeplatamy wspomnienia z dawnej szkoły w Ślipczu z fotografiami dawnego Hrubieszowa z zasobu Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego.

Zapraszamy w poniedziałek 20 kwietnia o godz. 13.30.


opublikowano: