
Kwietniowe spotkanie „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami” w miłym towarzystwie studentów Hrubieszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku minęło nam tak szybko, że nie zdążyliśmy obejrzeć wszystkich przygotowanych fotografii.
Dużo emocji wzbudziła kronika Szkoły Podstawowej w Ślipczu, na zdjęciach której rozpoznały się uczestniczki spotkania. Przyjemnie było też wspólnie spojrzeć na dawny Hrubieszów na fotografiach z zasobu Towarzytwa Regionalnego Hrubieszowskiego.













