Zwiedzanie cerkwi w Hrubieszowie w towarzystwie studentek HUTW z Lawendowej Filii

5 maja studentki z HUTW wybrały się na wyjątkową wycieczkę do cerkwi w Hrubieszowie.

To piękna, zabytkowa świątynia o bogatej historii, związana z tradycją prawosławną i charakterystyczną architekturą sakralną regionu.

Jej wnętrze zachwyca spokojem, ikonami i niepowtarzalnym klimatem.

To była bardzo ciekawa i inspirująca wyprawa, pełna rozmów, refleksji i wspólnego odkrywania historii naszego regionu.


opublikowano: