Jak dobrze być poetą…?

„Jak dobrze być poetą…?”

Dzisiejsze spotkanie literackie pokazało, że wyobraźnia nie ma wieku, a język polski potrafi zaskakiwać bardziej niż szkolna klasówka.

Było trochę poezji, trochę śmiechu, trochę wspomnień i całkiem sporo odkrywania, że słowa naprawdę mają moc. A gdy na tablicy pojawiło się „WYBUCHŁA WIOSNA”, zrobiło się już całkiem twórczo.

Dziękujemy Barbarze Wierzchowskiej za spotkanie pełne pasji, energii i pięknej opowieści o języku, poetach i życiu.


opublikowano: