Klub Fanatyków Mang zaprasza na spotkanie

Klub Fanatyków Mang zaprasza na najbliższe spotkanie, na którym odbędą się warsztaty z zastosowaniem różnych technik plastycznych. Każdy uczestnik spotkania będzie mógł uwolnić swoje pokłady kreatywności, odkryć w sobie duszę artysty, stworzyć dla siebie lub kogoś bliskiego jakiś drobiazg. Kiedy nasze ręce będą zajęte tworzeniem, my będziemy mogli swobodnie porozmawiać o naszych ulubionych mangach i anime lub ostatnich mangowych planach i odkryciach. Zapraszamy w czwartek 28 maja 2026 r. Rozpoczynamy o 15.30 w bibliotecznej Strefie Młodych.


opublikowano: