Papier, nożyce, kamień? A raczej: papier, nożyce, klej, modelina, koraliki… i wiele innych poszło w ruch na naszym ostatnim spotkaniu Klubu Fanatyków Mang 28 maja 2026 r., na którym uczestnicy odkrywali pokłady swojej kreatywności tworząc w różnych technikach plastycznych. Każdy mógł wybrać pomiędzy scrapbookingiem, modeliną, tworzeniem breloczków lub biżuterii z koralików, lub skorzystać ze wszystkich możliwych stanowisk. To był bardzo twórczo spędzony czas i wspaniała okazja, aby porozmawiać o naszych ulubionych mangach i anime.












