Poniedziałkowe zajęcia były okazją do poznania samego siebie w artystyczny sposób.
Dziewczynki tworzyły swoje autoportrety, a każdy z nich okazał się wyjątkowy, kolorowy i pełen charakteru.
Było dużo kreatywności, uśmiechu i świetnej zabawy, a efekty przerosły nasze oczekiwania.






Każda praca jest niepowtarzalna i pokazuje, jak pięknie dzieci potrafią patrzeć na siebie i świat.

