16 czerwca odbyły się ostatnie w tym semestrze zajęcia z gimnastyki umysłu w ramach HUTW.
Przy aromatycznej kawie, herbacie i pysznych ciasteczkach był czas na rozmowy, wspomnienia oraz podsumowanie wspólnie spędzonych miesięcy.
To był piękny czas pełen ciekawych tematów, zagadek, ćwiczeń pamięci, twórczych historii i wielu inspirujących spotkań.
Nasze Studentki po raz kolejny udowodniły, że ciekawość świata, chęć nauki i rozwijania swoich pasji nie mają wieku.
Dziękuję za każdą rozmowę, uśmiech, aktywność i niezwykłą atmosferę, którą wspólnie tworzyłyśmy podczas zajęć.
Dziś zamknęłyśmy kolejny rozdział, ale już jesienią spotkamy się ponownie w tym samym wspaniałym gronie, aby dalej ćwiczyć umysł, poznawać nowe rzeczy i spędzać razem wartościowy czas.


