Bajkoterapia z biblioteką

Bohater, Przyjaźń i Odwaga w naszej klasie! 🇵🇱

Wczoraj na spotkaniu z bajkoterapią mieliśmy zaszczyt gościć niezwykłego żołnierza – Misia Wojtka! Miś Wojtek to idealny przykład na to, że nawet w trudnych czasach, empatia i wzajemne wsparcie są kluczowe!

Wraz z uczniami klasy 3b ze Szkoły Podstawowej nr 1 rozmawialiśmy o historii, która uczy najważniejszych wartości. Na podstawie losów Wojtka przenieśliśmy rozmowę na ich własne, klasowe środowisko!

Poruszyliśmy tematy:

  • Przyjaźni i wzajemnego wsparcia.
  • Odwagi w codziennym życiu.
  • Wolności rozumianej jako przestrzeń do bycia sobą.

Doszliśmy do pięknego wniosku, który warto zapamiętać: „Wolność to takie miejsce, które jest w nas, którego nikt nie może nam odebrać.”

Dziękujemy za wspaniałe, pełne pytań i refleksji spotkanie!



opublikowano: