Dziś było magicznie na bajkoterapii z naszą biblioteką!
Rano gościliśmy 5-latki z Niepublicznego Przedszkola „Gniazdko”!
Odkrywaliśmy razem ich wyjątkowość! Przez prosty odcisk palca dzieci dowiedziały się, że są jedyne w swoim rodzaju – nie ma drugiej takiej osoby na świecie!
To niesamowite! Mówiliśmy też o ich „supermocach” , bo każdy ma inny, fantastyczny zestaw talentów! Pamiętajcie: jesteście ważni i nikt nie potrafi być Wami lepiej niż Wy sami!
Po południu spotkaliśmy się z „Ufoludkami” z Przedszkola nr 1!
Tu postawiliśmy sobie pytanie: Co to znaczy być odważnym? Odpowiedzi były różne: nie bać się, być silnym, pomagać… A wiecie co? Okazało się, że odwaga to nie brak strachu! Odważny to ten, który robi coś, MIMO ŻE SIĘ BOI! Zastanawialiśmy się, co pomaga pokonać strach.
A na koniec? „Most Odwagi”!
Każdy „Ufoludek” pokazał, na co go stać, przechodząc most po wykonaniu wyzwania! Brawo za Waszą wielką odwagę!
Zapamiętajcie: Wszyscy się boimy. Ale bycie odważnym to robienie dobrych rzeczy pomimo strachu!
Dziękujemy Przedszkolom za cudowne spotkania! Do zobaczenia na kolejnej bajkoterapii!






















