Biblioteka Ambasadorem Hrubieszowa

Z ogromną radością i wdzięcznością dzielimy się wyjątkową wiadomością!

Podczas Gali Jubileuszowej 625-lecia nadania praw miejskich Hrubieszów Miasto z Klimatem nasza Miejska Biblioteka Publiczna – Hrubieszowskie Centrum Dziedzictwa została uhonorowana tytułem Ambasadora Hrubieszowa w kategorii instytucja. To niezwykle prestiżowe wyróżnienie traktujemy jako wyraz uznania dla zaangażowania wszystkich pracowników i Dyrekcji, którzy od lat wspólnie tworzą przestrzeń kultury, wiedzy i pamięci lokalnej.

Czujemy się podwójnie dumni, ponieważ tego samego wieczoru nasza koleżanka Katarzyna Suchecka, została uhonorowana medalem okolicznościowym za działania na rzecz Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej działającego przy bibliotece. To wyróżnienie pokazuje, jak ważna i potrzebna jest ciągła praca na rzecz zachowania i upowszechniania dziedzictwa Hrubieszowa.

Serdecznie dziękujemy Kapitule za to zaszczytne wyróżnienie oraz wszystkim, którzy wspierają naszą misję. Dzięki Wam biblioteka może być nie tylko miejscem spotkań z książką, ale i prawdziwym sercem lokalnej społeczności.


opublikowano: