Klub Fanatyków Mang


  • Zapraszamy na kolejne spotkanie

    Zapraszamy na kolejne spotkanie

    Klub Fanatyków Mang zaprasza na spotkanie w czwartek 18 kwietnia o 16.00. Tradycyjnie spotkanie zaczynamy w Strefie Młodych.

    opublikowano:

  • Klub Fanatyków Mang omawia „Szept serca”

    Klub Fanatyków Mang omawia „Szept serca”

    Na spotkaniu Klubu Fanatyków Mang – 4 kwietnia omawialiśmy film pt. „Szept serca” wyprodukowany w 1995r. przez Studio Ghibli. Ta animacja większości z nas przypadła do gustu, choć nie wszyscy klubowicze są fanami takiego gatunku. Już tradycyjnie sprawdziliśmy poziom naszej…

    opublikowano:

  • Klub Fanatyków Mang zaprasza na spotkanie

    Klub Fanatyków Mang zaprasza na spotkanie

    Najbliższe spotkanie Klubu Fanatyków Mang odbędzie się 4 kwietnia 2024r. o godzinie 16.00 i będzie dotyczyło filmu animowanego „Szept serca” stworzonego przez Studio Ghibli. Tradycyjnie spotkamy się w Strefie Młodych MBP.

    opublikowano:

  • Poetyckie spotkanie z Klubem Fanatyków Mang

    Poetyckie spotkanie z Klubem Fanatyków Mang

    Na naszym pierwszym wiosennym spotkaniu Klub Fanatyków Mang świętował Światowy Dzień Poezji dzieląc się ulubionymi dziełami znanych autorów, a nawet prezentując własną twórczość. Jak się okazuje nasi klubowicze są uzdolnieni w wielu dziedzinach i potrafią docenić wartość poezji. Każdy uczestnik…

    opublikowano:

  • Tworzymy klubowy plakat

    Tworzymy klubowy plakat

    Podczas dwóch ostatnich spotkań Klubu Fanatyków Mang: 22 lutego i 7 marca pracowaliśmy nad plakatem promującym naszą działalność. Było kreatywnie i bardzo sympatycznie, jak zwykle nie zabrakło również rozmów o mangach, anime i nie tylko…

    opublikowano:

  • Zapraszamy na spotkanie Klubu Fanatyków Mang

    Zapraszamy na spotkanie Klubu Fanatyków Mang

    Najbliższe spotkanie Klubu Fanatyków Mang odbędzie się 7 marca 2024r. o godz. 16.00. Spotykamy się w strefie młodych. Zapraszamy!

    opublikowano:

  • Zapraszamy na spotkanie klubu

    Zapraszamy na spotkanie klubu

    Najbliższe spotkanie Klubu Fanatyków Mang odbędzie się 22 lutego 2024r. o godz. 16.00. Spotykamy się w strefie młodych. Zapraszamy!

    opublikowano:

  • Walentynkowe spotkanie Klubu Fanatyków Mang

    Walentynkowe spotkanie Klubu Fanatyków Mang

    Czekoladki, często własnoręcznie zrobione są najczęstszym walentynkowym podarunkiem w Japonii. Co ciekawe 14 lutego to przedstawicielki płci pięknej wręczają podarunek chłopcom/mężczyznom. Oni natomiast odwdzięczają się im równo miesiąc później w tzw. Białym Dniu – 14 marca. O tym jak Japończycy…

    opublikowano:

  • Pierwsze spotkanie klubu w nowym roku

    Pierwsze spotkanie klubu w nowym roku

    Pierwsze noworoczne spotkanie Klubu Fanatyków Mang – 18 stycznia było okazją do rozmowy o tym, co czytaliśmy podczas przerwy świątecznej oraz na kogo czekały „mangowe” prezenty pod choinką. Tworzyliśmy również z klocków lego krainy inspirowane mangą i filmami anime. Było…

    opublikowano:

  • Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Fanatyków Mang

    Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Fanatyków Mang

    W czwartek 18 stycznia 2024 o godz. 16.00 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Fanatyków Mang. Porozmawiamy o tym jakie mangi przeczytaliśmy w czasie przerwy świąteczno-noworocznej i czy polecamy je innym. Forma prezentacji dowolna.

    opublikowano:

Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook
Informacja Turystyczna

Wystawa:
Pamięć Twojego podwórka

Wystawa:
Hrubieszów – wielokulturowa opowieść o mieście w XX wieku