Zajęcia dla dzieci i młodzieży


  • Gdybym była książką….

    Gdybym była książką….

    „Gdybym była książką, niosłabym czytelników w głębiny fantazji.” „Gdybym był książką, chciałbym pomóc odkryć świat czytelnikom.” Na dzisiejszych zajęciach klasa 6b ze Szkoły Podstawowej nr 3, podjęła się stworzenia swojej niepowtarzalnej książki.

    opublikowano:

  • Zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego

    Zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego

    Zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego, które odbędzie się we wtorek 28 maja o 16.30 w sali szkoleniowej.

    opublikowano:

  • Wypożyczalnia skrzydeł – teatrzyk Kamishibai

    Wypożyczalnia skrzydeł – teatrzyk Kamishibai

    „Wypożyczalnia skrzydeł” to poetycki picturebook, który jest jednocześnie hołdem złożonym bibliotekom i pracującym w nich wyjątkowym osobom. „Co lepszego możesz podarować swojemu dziecku niż skrzydła? Nic. Bo to właśnie dzięki nim, pewnego dnia, twoje dziecko pofrunie do siebie, do świata…

    opublikowano:

  • Kreatywne poniedziałki w Filii nr 4

    Kreatywne poniedziałki w Filii nr 4

    Ten poniedziałek był bardzo pachnący, powstały pięknie mydełka handmade o wyglądzie arbuza, które będą upominkiem z okazji zbliżającego się święta wszystkich mam.

    opublikowano:

  • Dobre zachowanie z Fenkiem – Szacunek

    Dobre zachowanie z Fenkiem – Szacunek

    Szacunek to jedna z najcenniejszych wartości. Szanowanie to zauważanie w otaczającym nas świecie i ludziach ich godności, wyjątkowości i prawa do bycia sobą. Szanowanie otaczającego nas świata, a więc m.in. jedzenia, przyrody, zdrowia, pieniędzy czy też zabawek, zawsze oznacza dbanie…

    opublikowano:

  • Klub Fanatyków Mang zaprasza na spotkanie

    Klub Fanatyków Mang zaprasza na spotkanie

    Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 23 maja o 16.00. Tematem spotkania będzie film anime pt. „Ponyo”. Tradycyjnie spotkanie zaczynamy w Strefie Młodych.

    opublikowano:

  • Teatrzyk Kamishibai z bajką „Kamelia” w Przedszkolu nr 1

    Teatrzyk Kamishibai z bajką „Kamelia” w Przedszkolu nr 1

    Teatrzyk Kamishibai zagościł w Miejskim Przedszkolu nr 1. Przedszkolaki realizują projekt: „10 miesięcy dookoła świata” i dzisiaj odwiedzali Japonię. A jak Japonia to oczywiście nie może zabraknąć teatrzyku Kamishibai, który wywodzi się właśnie z Japonii Przedszkolaki wysłuchały i obejrzały piękną…

    opublikowano:

  • Warsztaty kreatywne

    Warsztaty kreatywne

    „Biblioteka – miejsce na czasie” Programujemy w ramach świętowania XXI Tygodnia Bibliotek. Podczas zajęć zgłębialiśmy tajniki programowania Genibotów. Dzieci za pomocą specjalnych kart programowały trasę robota, wykonywały działania matematyczne oraz rysowały figury geometryczne, bardzo dobrze się przy tym bawiąc.

    opublikowano:

  • Misja pszczoła

    Misja pszczoła

    Kolejny raz „Misja pszczoła” doleciała do Miejskiego Przedszkola nr 3 ( Grotthusów i Dwernickiego ), żeby uczyć proekologicznej postawy przedszkolaków oraz uświadamiać ich jak ważną rolę pszczoły odgrywają w przyrodzie.

    opublikowano:

  • Zapraszamy na Warsztaty Kreatywnego Pisania

    Zapraszamy na Warsztaty Kreatywnego Pisania

    Wszystkich miłośników kreatywnego pisania zapraszamy na majowe warsztaty, które odbędą się już we wtorek 21 maja o godz. 16.30 w sali szkoleniowej MBP. Weź ze sobą dobry humor i dużą dawkę wyobraźni.

    opublikowano:

Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook
Informacja Turystyczna

Wystawa:
Pamięć Twojego podwórka

Wystawa:
Hrubieszów – wielokulturowa opowieść o mieście w XX wieku