Czytam na 7 – edycja V

STARTUJEMY Z AKCJĄ „CZYTAM NA 7”!

Drodzy Pierwszoklasiści!

Od 1 października zapraszamy Was do naszej biblioteki wraz z opiekunem, by rozpocząć niezwykłą przygodę z książkami.

Na czym polega zabawa?

przez 7 miesięcy wypożyczacie książki,

za każdą wizytę i przeczytaną książkę zbieracie naklejki,

a za komplet naklejek otrzymacie nagrodę – zaproszenie na wyjątkowe spotkanie autorskie!

To doskonała okazja, aby polubić czytanie i odkryć, jak fascynujący może być świat książek.

Przygoda zaczyna się 1 października – przyjdź z opiekunem, wypożycz swoją pierwszą książkę i kartę na naklejki!


opublikowano: