Debata oksfordzka

7 listopada 2025r. w naszej bibliotece odbyła się Debata Oksfordzka Młodzieży.

Serdecznie dziękujemy uczniom I Liceum Ogólnokształcącego im ks St Staszica w Hrubieszowie za aktywny udział, zaangażowanie i świetne przygotowanie do debaty.

Wasze wystąpienia były pełne pasji, argumentów i kreatywnego myślenia – właśnie tak wygląda prawdziwa sztuka dyskusji.

Temat debaty brzmiał:

 „Rok przerwy po maturze (gap year) to dobra inwestycja w rozwój młodego człowieka.”

Szczególne podziękowania kierujemy do pani Małgorzaty Pitus za rzetelne przygotowanie uczestników oraz poprowadzenie debaty.

Dziękujemy również Marcie Majewskiej – Burmistrz Miasta Hrubieszowa za obecność i wsparcie tego wydarzenia.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie rozwijać umiejętność dialogu, krytycznego myślenia i pracy zespołowej.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział.


opublikowano: