Dzień Dziecka

Drogie Dzieci – te malutkie, te trochę większe i te zupełnie dorosłe!

Z okazji Waszego najpiękniejszego święta, Dyrekcja oraz Pracownicy Biblioteki składają Wam najgorętsze życzenia!

Życzymy Wam, aby Wasze życie przypominało najwspanialszą książkę przygodową – pełną fascynujących zwrotów akcji, niezwykłych odkryć i wiernych przyjaciół, na których zawsze można liczyć.

  • Tym najmłodszym życzymy, by świat codziennie zachwycał Was nowymi barwami, a każda bajka czytana na dobranoc przynosiła najpiękniejsze sny. Niech Wasza ciekawość świata nigdy nie gaśnie!
  • Tym nieco starszym życzymy odwagi do zdobywania własnych „szczytów”, rozwijania pasji i odnajdywania odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania.
  • A tym całkiem dużym dzieciom (bo przecież każdy z nas ma w sobie coś z dziecka!) życzymy, abyście nigdy nie stracili tej cudownej, dziecięcej umiejętności zachwycania się drobiazgami, wiary w magię oraz gotowości do beztroskiego śmiechu.

Niech Wasz dzień będzie pełen słońca, radości, słodkości i… magicznych chwil spędzonych z ulubionymi bohaterami literackimi. Pamiętajcie, że drzwi naszej biblioteki są dla Was zawsze szeroko otwarte, a na półkach czekają tysiące niezapisanych jeszcze przygód!

Cudownego Dnia Dziecka!

Życzą Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki


opublikowano: