Ferie na walizkach w Lawendowej Filii dzień piąty

Dziś zakończyliśmy naszą wspólną, zimową przygodę — i zrobiliśmy to z ogromną energią!

Przerobiliśmy ponad 20 gier ruchowych.

Była „królicza nora”, „węzeł gordyjski”, „gra w króla”, „robienie pizzy” i wiele, wiele innych zabaw, które wywoływały salwy śmiechu i mnóstwo emocji.

Było bieganie, współpraca, spryt, śmiech i trochę zdrowej rywalizacji.

Dzieci miały ogromną frajdę — a ich energia mogłaby zasilić pół osiedla!

To były dni pełne ruchu, zagadek, podróży i wspólnych chwil, które na pewno zostaną w pamięci jeszcze na długo.


opublikowano: