
Ferie i zakończenie semestru w HUTW nie przeszkodziły nam dzielić się wspomnieniami o szkole, przeglądać szkolne fotografie, przywoływać szkołę swojej młodości – nauczycieli, warunki i zasady, które wtedy obowiązywały. Białe kołnierzyki, przyszyte tarcze, kałamarze, zakaz makijażu, wyjazdy na wykopki czy studniówki przygotowywane w całości przez rodziców.
Spotkanie stanowiło zakończenie programu „Zimowa re-generacja” – zajęć dla młodzieży, która miała okazję opowiedzieć o tym, jak wyglądają dzisiejsze zasady szkolne.
Dziękujemy za przemiłe spotkanie i przyniesione pamiętki – artefakty dawnej szkoły.












