Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami – październik

Paździenikowe „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami” zostało poświęcone bardzo różnym fotografiom Hrubieszowa. Jedne były łatwiejsze, inne trochę trudniejsze do rozpoznawania, ale z większością uczestnicy spotkania świetnie sobie poradzili. Nie można się dziwić, to przecież prawdziwi miłośnicy dawnego Hrubieszowa.


opublikowano: