Na najbliższym spotkaniu Klubu Fanatyków Mang połączymy dwie cudowne sprawy:
– Teatr przy stole – zajęcia na bazie metody łączącej storytelling, czyli sztukę opowiadania, gry fabularne i dramę;
– Cosplay, czyli przebranie za postać z ulubionych filmów, książek lub gier.
To również nasz sposób, żeby uczcić Pierwszy Dzień Wiosny.
Spotkanie odbędzie się 26 marca 2026 r. o godz. 15.30. Rozpoczynamy w Strefie Młodych.
Klub Fanatyków Mang zaprasza na spotkanie

opublikowano:
