10 lutego w naszej bibliotece dzieci zamieniły się w małych artystów i odkrywców podwodnego świata!
Z plasteliny powstały niesamowite zwierzątka żyjące w oceanach, morzach i jeziorach – od kolorowych rybek, przez kraby, aż po majestatyczne ośmiornice ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
To była świetna okazja, by nie tylko rozwijać zdolności manualne, ale też dowiedzieć się czegoś o podwodnych mieszkańcach naszej planety ![]()
Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia – kto wie, dokąd nas zaprowadzi następna przygoda ![]()
Zapraszamy na nasze „Kreatywne poniedziałki w Filii nr 4”!
Wspólnie tworzymy, bawimy się i uczymy!








