8 września ruszyliśmy z nowym cyklem zajęć – Kreatywne Poniedziałki!
Na dobry początek wspólnie stworzyliśmy kontrakt grupowy, który pomoże nam przez cały rok szkolny 2025/2026 działać w dobrej atmosferze i z wzajemnym szacunkiem.
Dzisiejsze zajęcia były jeszcze na luzie – trochę integracji, trochę śmiechu i dużo dobrej energii!
Ale spokojnie… to dopiero rozgrzewka.
Z każdym tygodniem będzie coraz ciekawiej, ambitniej i bardziej twórczo.






