Podczas poniedziałkowych warsztatów dziewczynki stworzyły przepiękną pracę plastyczną — Panią Wiosnę w sukience z suszonych kwiatów.
Małe rączki z ogromnym zaangażowaniem dobierały kwiaty, trawy i wiosenne detale, tworząc wyjątkowe, naturalne kreacje.
Każda Pani Wiosna była inna — tak jak wyobraźnia i wrażliwość autorek.
Powstały prawdziwe małe dzieła sztuki, pachnące naturą i zapowiadające nadchodzącą wiosnę.












